Kategorie
Všechny

Informace

Výměna otisku razítka
Výměna otisku na razítku Trodat
Výměna otisku je jednoduchá. Stačí strhnout starý otisk a nalepit nový. Je opatřen speciální oboustrannou lepící páskou.
Co musí obsahovat firemní razítko?
Firemní razítko zpravidla obsahuje: název firmy, ulici, PSČ, město a IČO (identifikační číslo organizace) DIČ (daňové identifikační číslo). Dále podle užití je na razítku: logo, e-mail, adresa internetové prezentace, telefon. U oborových razítek je uvedeno jiné identifikační číslo, např. u daňových poradců, revizních techniků, advokátů, lékařů.
Specifikace vlastních souborů pro výrobu razítka
Specifikace vlastního souboru pro výrobu otisku razítka Trodat
Obrázek: min. rozlišení 300 dpi, barevný prostor černo-bílý (bez polotónů, stupňů šedi, rastru), v případě písma je ideální rozlišení 1200 dpi. Text: fonty převedeny do křivek (vytvořené obrysy), minimální čitelné písmo 5 bodů, doporučujeme bezpatkové písmo, černá barva. Čáry a rámečky: tloušťka min. 0,65 bodů, černá barva, převedeny na obrys tahu. Motiv otisku: měřítko velikosti 1:1, značení okraje otisku razítka jinou barvou než černou, okraj z každé strany min. 0,3 mm.
Online editor otisku razítka
Jednoduchý online editor razítek
Obrázek musí mít rozlišení min. 300 dpi, v opačném případě bude otisk rozostřený. Barevnost obrázku musí být černobílá pérovka (bez polotónů, rastru, stupňů šedi), jinak obrázek bude automaticky převeden do černobílé pérovky.
Čistá výměna polštářku
Čistá výměna polštářku Trodat
Jaké znaky obsahuje razítko Trodat 4846?
Ostatní znaky číslovacího razítka Trodat 4846
Jaké znaky obsahuje razítko Trodat 5558?
Ostatní znaky číslovacího razítka Trodat 5558
Seřízení datumového razítka
Seřízení datumových razítek Trodat
Seřízení otisku a datumové mechaniky u datumových razítek Trodat ilustruje obrázek.
Bezpečnostní listy barvy Noris 410
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy barvy Noris 130
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy barvy Noris 320
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy barvy Noris 110 UV
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy barvy Noris 199UV
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy barvy Noris 170
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy čistící sprej Noris 110RX
Bezpečnostní list
Barvy Noris aplikujte na suchý polštářek či podušku
Pro barvu jenom suchý polštářek či podušku!
Barvu aplikujte pomocí suchého polštářku nebo suché podušky! Při výběru razítka či podušky nevybírejte již zabarvenou variantu, je napuštěná voděodolnou barvou a při smíchání potom nebude mít otisk požadované vlastnosti: doba zaschnutí, odolnost proti otěru.
Číslice a znaky páskovacího razítka se 6 pásky
Znaky páskových razítek se 6 pásky

Přehled číslic a speciálních znaků páskových razítek s počtem znaků 6 ks, velikost znaků: 3, 4, 5, 7, 9, 12 mm. Na zakázku je možné razítko sestavit i z abecedních pásků A až N nebo M až Z nebo upravit pořadí pásků.

Číslice a znaky páskovacího razítka se 10 pásky
Znaky páskových razítek se 10 pásky

Přehled číslic a speciálních znaků páskových razítek s 10 znaky, velikost znaků: 3, 4, 5, 7, 9 mm. Na zakázku je možné razítko sestavit i z abecedních pásků A až N nebo M až Z nebo upravit pořadí pásků.

Číslice a znaky velkého páskovacího razítka se 4 pásky
Znaky velkých páskových razítek se 4 pásky

Přehled číslic a speciálních znaků páskových razítek s 4 znaky, velikost znaků: 15, 18 mm. Na zakázku je možné razítko sestavit i z abecedních pásků A až N nebo M až Z nebo upravit pořadí pásků.

Číslice a znaky velkého páskovacího razítka se 8 pásky
Znaky páskových razítek se 8 pásky

Přehled číslic a speciálních znaků páskových razítek s 8 znaky, velikost znaků: 15, 18 mm. Na zakázku je možné razítko sestavit i z abecedních pásků A až N nebo M až Z nebo upravit pořadí pásků.

Lihové barvy pro značení různých materiálu

Razítka jsou vhodná pro značení lihovými či olejovými barvami. Je možné jimi značit dřevo, guma, textil, beton, papír, kov, obaly potraviny, tvrdé plasty, fólie, sklo, elektronické desky, vejce, maso

Číslice a znaky páskovacího razítka se 14 či 20 pásky
Znaky velkých páskových razítek se 10 pásky

Přehled číslic a speciálních znaků páskových razítek s 14 nebo 20 znaky, velikost znaků: 3 nebo 5 mm. Na zakázku je možné razítko sestavit i z abecedních pásků A až N nebo M až Z.

Prodej a výroba razítek online
Nízké ceny razítek a jednoduchý způsob objednání již využilo mnoho zákazníků.Všechny produkty vedeme skladem. Výroba štočků nejmodernější laserovou technologií zajišťuje vysokou kvalitu otisku a dlouhou životnost.
Výdrž polštářku do samonamáčecích razítek?
Polštářek Trodat vydrží orientačně 1.500 - 2.000 otisků. Výslednou výdrž ovlivňuje motiv otisku. Čím větší otiskovaná plocha, tím menší výdrž polštářku. Polštářek je napuštěn nevysychající barvou.
Jak zadat otisk razítka?
Stačí zadat požadovaný text na razítku, případně nahrát logo či obrázek a upřesnit, zda si přejete rámeček či číslování. Před výrobou vám bude zaslán otisk ke schválení.
Proč razítka Trodat?
Razítka Trodat
Vynikají kvalitním zpracováním a propracovaným designem. Zaručují vám dokonalý otisk díky polštářkům a laserové výrobě štočku.
Přesné umístění otisku
Přesné umístění otisku díky razítku Trodat
Jaké znaky obsahuje razítko Trodat 5546?
Ostatní znaky číslovacího razítka Trodat 5546
Výměna polštářku razítka Trodat Printy
Výměna polštářku razítka Trodat printy
Bezpečnostní listy barvy Noris 131
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy barvy Noris 007
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy barvy Noris 196
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy barvy Noris 325
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy barvy Noris 110S
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy barvy Noris 117 NEON-UV
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy barvy Noris 119
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy barvy Noris 111
Bezpečnostní list
Bezpečnostní listy ředidlo Noris 839RM
Bezpečnostní list
Barvy Noris aplikujte na suchou podušku
Pro barvu jenom suchý polštářek či podušku!
Barvu aplikujte na suchou podušku! Při výběru podušky nevybírejte již zabarvenou variantu, je napuštěná voděodolnou barvou a při smíchání potom nebude mít otisk požadované vlastnosti: doba zaschnutí, odolnost proti otěru.
Číslice a znaky páskovacího razítka se 4 pásky
Znaky páskových razítek se 4 pásky

Přehled číslic a speciálních znaků páskových razítek s počtem znaků 4 ks, velikost znaků: 3, 4, 5, 7, 9, 12 mm. Na zakázku je možné razítko sestavit i z abecedních pásků A až N nebo M až Z nebo upravit pořadí pásků.

Číslice a znaky páskovacího razítka se 8 pásky
Znaky páskových razítek se 8 pásky

Přehled číslic a speciálních znaků páskových razítek s počtem znaků 8 ks, velikost znaků: 3, 4, 5, 7, 9, 12 mm. Na zakázku je možné razítko sestavit i z abecedních pásků A až N nebo M až Z nebo upravit pořadí pásků.

Číslice a znaky páskovacího razítka se 12 pásky
Znaky páskových razítek se 12 pásky

Přehled číslic a speciálních znaků páskových razítek s 12 znaky, velikost znaků: 3, 4, 5, 7, 9 mm. Na zakázku je možné razítko sestavit i z abecedních pásků A až N nebo M až Z nebo upravit pořadí pásků.

Číslice a znaky velkého páskovacího razítka se 6 pásky
Znaky velkých páskových razítek se 6 pásky

Přehled číslic a speciálních znaků páskových razítek s 6 znaky, velikost znaků: 15, 18 mm. Na zakázku je možné razítko sestavit i z abecedních pásků A až N nebo M až Z nebo upravit pořadí pásků.

Číslice a znaky velkého páskovacího razítka se 10 pásky
Znaky velkých páskových razítek se 10 pásky

Přehled číslic a speciálních znaků páskových razítek s 8 znaky, velikost znaků: 12, 15, 18 mm. Na zakázku je možné razítko sestavit i z abecedních pásků A až N nebo M až Z nebo upravit pořadí pásků.

Výběr podušky

Pro barvy jejíž složením je na vodní bázi vyhovují plastové podušky: Trodat 9051, Trodat 9052, Trodat 9053. Naopak pro barvy založené na lihové bázi je doporučeno raději použít kovové podušky: Noris PREMIUM, Noris Unipad III, Kovové podušky Noris

Jaké znaky obsahuje razítko Trodat 4836?
Ostatní znaky číslovacího razítka Trodat 4836
Probíhá zpracování...